3 adam o ses türkiye skeci izle

3 adam o ses türkiye skeci izle
30 Ekim 2013 Çarşamba - 379 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

3 adam o ses türkiye skeci izle 

Eser Yenerler , Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak’ın hazırlayıp sunduğu 3 Adam programın yapımcılığını Acun Medya üstlendi. 3 Adam ptogramının ilk bölüm konuğu O Ses Türkiye jürisi Murat Boz oldu. Eser Yenerler , Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak’ın O Ses Türkiye ’3 Adam’ skeci izleyenleri güldürüyor. 3 Adam’ın sunucularının yaptığı O Ses Türkiye skeci salonu kahkahalara boğdu. İşte 3 Adam’ın O Ses Türkiye skeci…

Star ekranlarında geçtiğimiz akşam kahkaha fırtınası koptu. Murat Boz’un konuk olduğu 3 Adam adlı programda birbirinden komik anlar yaşandı. Eser Yenerler , Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu 3 Adam programında yaptıklartı O Ses Türkiye skeçleri izleyenlere keyifli anlar yaşattılar.

Acun Ilıcalı’nın sunduğu O Ses Türkiye programına katılıp jüriyi taklit ettiler. Eser Yenerlar Athena Gökhan’ın talit ederek Gökhan oldu. Oğuzhan Koç , Ebru Gündeş’in koltuğuna geçerek onu taklit etti. Ve asıl bomba ise Hadise olarak bir anda herkesi şok eden İbrahim Büyükak büyük beğeni aldı.

O Ses Türkiye jürisini o kadar iyi taklit ettiler ki Athena Gökhan konukların arasında oturup olan bitene gülerek beğenisi gösterdi. İlk olarak Jüri karşısına BKM Mutfak oyuncusu Pelin Öztürk çıktı. Pelin Öztürk şarkısını söyledikten sonra kimin takımına geçeceğine kara vermek için jürinin onu ikna etmesini dinledi.

Murat Boz , Oğuzhan ve İbrahim Pelin Öztürk’ü ikna etmeye çalıştılar. Gökhan’ı taklit eden Eser ise olan biteni Gökhan’ın hareketleriyle taklit ederek yorumladı.

Son olarak sahneye süpriz isim olarak Murat Boz’un sevgilisi Eliz Sakucoglu çıktı

3 Adam – O Ses Türkiye Skeci (1. Bölüm) by Emre_ee

oses türkiye

oses türkiye

Bir Cevap Yazın

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül